Ota yhteyttä

HEVOSLÄÄKÄRIKESKUS HIPPOMEDI OY
Ylikyläntie 18
21500 PIIKKIÖ
puh. 0400 250 710
info@hippomedi.fi

AVOINNA:
MA-TO KLO 7.45-18.30
PE KLO 7.45-16
LA KLO 10-16

TURUN ALUEEN SUURELÄINPÄIVYSTYS PUH 0600 0 41451.

Online ajanvaraus 24H

Voitte olla meihin yhteydessä puhelimitse tai sähköpostitse. Pyrimme vastaamaan viesteihin ei kiireellisissä asioissa viimeistään seuraavana arkipäivänä.

ELL Elina Kummala (äitiyslomalla)
Puh. 040 701 5200
elina.kummala@hippomedi.fi

ELL Johanna Penttinen
Puh. 0400 250 695
johanna.penttinen@hippomedi.fi

ELL Jaana Pehkonen
Puh. 0400 250 479
jaana.pehkonen@hippomedi.fi

ELL Minna Haimi-Hakala
Puh. 045 213 3220
minna.haimi-hakala@hippomedi.fi

ELL Kati Vainio

kati.vainio@hippomedi.fi

Fysioterapeutti Heli Hyytiäinen
heli.hyytiainen@hippomedi.fi

Eläintenhoitaja Pirita Heitto
pirita.heitto@hippomedi.fi

Eläintenhoitaja Maija Jaakola
maija.jaakola@hippomedi.fi